Черкаська область готова до опалювального сезону на 98 %, - ОДА

Черкаська область готова до опалювального сезону на 98 %, - ОДА За інформацією Черкаської ОДА, за технічними показниками область готова до старту опалювального сезону 2019-2020 на 98%. Загалом нині всі райони готові до включення опалення, втім по деяким є низка питань, які необхідно врегулювати. Про готовність Черкащини до входження в опалювальний сезон йшлося на нараді в ОДА під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Карпенка.

Календарна дата старту опалювального сезону – 15 жовтня. Передумовою для початку опалювального сезону є утримання упродовж трьох діб середньодобової температури у межах +8 градусів.

Втім на місцях самі мають орієнтуватися по ситуації та, за потреби, подавати тепло в оселі раніше. Так, у Черкасах, у зв’язку зі зниженням температур, уже завтра дадуть опалення для об’єктів соціальної сфери. Загалом до роботи в осінньо-зимовий період готові 603 загальноосвітніх навчальних заклади, що становить 100%, та 430 дошкільних установ (100%), закладів охорони здоров’я 799 (100%).

– Підготовчий період до нового опалювального сезону закінчився, – зауважив заступник очільника області, відкриваючи нараду. – Втім, проаналізувавши ситуацію, можна зробити висновки, наскільки відповідально ставляться керівники районів, міст, об’єднаних територіальних громад до вирішення питань, пов’язаних з підготовкою до осінньо-зимового періоду. У деяких районах та містах з року в рік ситуація повторюється. Одні можуть стартувати організовано, інші ж кожного разу мають з цим проблеми.
04.10.2019 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter