АМКУ: Виконком Чигиринської міськради визначив виконавця послуг з вивезення відходів

АМКУ: Виконком Чигиринської міськради визначив виконавця послуг з вивезення відходів Бездіяльність виконавчого комітету Чигиринської міської ради щодо визначення виконавця послуг без проведення конкурсу містила ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Як встановило обласне тервідділення АМКУ, виконавчим комітетом Чигиринської міської ради не було визначено виконавця послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах.

Зазначені послуги надавалися суб’єктом господарювання, який не було визначено у встановленому законодавством порядку, а саме, без проведення виконавчим комітетом Чигиринської міської ради конкурсу на надання цих послуг.

Така бездіяльність органу місцевого самоврядування містила ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції та могла призвести до недопущення конкуренції на ринку вивезення побутових відходів.

У зв’язку з цим, адміністративною колегією територіального відділення виконавчому комітету Чигиринської міської ради було надано обов’язкові для розгляду рекомендації.

На виконання рекомендацій адміністративної колегії обласного територіального відділення виконавчим комітетом Чигиринської міської ради проведено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у м. Чигирин.
03.10.2019 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter