Під Черкасами проходив Чемпіонат Державної прикордонної служби України з кульової стрільби

Під Черкасами проходив Чемпіонат Державної прикордонної служби України з кульової стрільбиЗа інформацією Черкаської ОДА, на Черкащині відбувся чемпіонат Державної прикордонної служби України з кульової стрільби пам’яті Героя України генера-майора Момота Ігоря Федоровича. У Головному центр підготовки особового складу зібралися 25 команд з усіх органів та підрозділів прикордонного відомства – а це понад 100 кращих спортсменів. Саме вони й боролися за перемогу.

Відкриття змагань розпочалося урочистим шикуванням команд, виконанням Державного Гімну України та вшануванням пам’яті прикордонників, які віддали своє життя, захищаючи суверенітет і територіальної цілісності на Сході України.

Чемпіонат тривав 4 дні. Учасники збирали та розбирали автомати Калашникова на швидкість, виконували стрільби зі зміною магазина з обмеженням часу та після фізичного навантаження, брали участь у «воєнізованій естафеті 4х1 км», під час якої кожен з чотирьох учасників команди по черзі біг 1 км та стріляв з автомату по мішені.

За результатами чемпіонату Держприкордонслужби з кульової стрільби перше місце посіла команда Східного регіонального управління. Друге місце виборола команда Західного регіонального управління. Третє призове місце дісталося команді Північного-регіонального управління.
02.10.2019 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter