В Умані відкрили сервісний центр «Open Space»

За інформацією Уманської райдержадміністрації, на базі Уманського міськрайонного відділу ДРАЦС відбулося урочисте відкриття сервісного центру європейського зразка «Open Space». Це сучасний офіс відкритого простору, який надаватиме якісні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за європейськими стандартами обслуговування.
В Умані відкрили сервісний центр «Open Space»

Начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська, начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький, міський голова міста Умань Олександр Цебрій, заступник голови Уманської районної ради Петро Бабкін привітали громадськість з урочистою подією.

Основними перевагами у роботі офісу є відкритість, швидкість обслуговування та комфортність для людей. Відтепер за принципом «єдиного вікна» та «відкритого простору» можна буде отримати адміністративну послугу в максимально короткі терміни та за спрощеною системою обслуговування.

Загалом в офісі «Open Space» надаватимуть 12 ключових послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, серед яких – реєстрація народження дитини, подача документів для державної реєстрації шлюбу, зміна імені та прізвища, повторна видача документів тощо.

«У сучасних умовах найбільш затребуваними серед населення є послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Тому вважаю, що цей офіс абсолютно нового зразка буде надзвичайно корисним для жителів Уманського району та міста Умань, і забезпечуватиме надання найпопулярніших послуг в найоптимальніший для населення спосіб», – про це зазначив у виступі перший заступник голови Уманської РДА Сергій Жорницький. Також Сергій Петрович побажав колективу нового сервісного центру гарної роботи та ефективного процвітання.
30.09.2019 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter