У Черкаському Університеті банківської справи відбулася експортна конференція

Як інформують у Черкаській ОДА, в Черкаському інституті ДВНЗ “Університет банківської справи” відбулася конференція “Експорт товарів та послуг: Особливості пошуку контрагентів в ході переорієнтації експортних потоків України з країн СНД до Європи, Африки, Азії та Америки”. Її організували Центр інформаційної підтримки бізнесу Київської торгово-промислової палати спільно з Черкаською торгово-промисловою палатою за підтримки ЄБРР у межах ініціативи EU4Business.
У Черкаському Університеті банківської справи відбулася експортна конференція

Захід відбувся за участі власників, керівників і фахівців малого та середнього бізнесу. Також долучилися студенти інституту, що здобувають освіту у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Варто зазначити, що в межах ініціативи EU4Business в Україні діє 15 Центрів інформаційної підтримки бізнесу. Черкаська область входить у сферу діяльності Київського ЦІПБ, і це перший захід, який Центр проводить в Черкаській області.

У ході конференції начальник управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України Володимир Хоманець описав механізми державної підтримки експорту, директор AMGC RightDecision Дмитро Сосновський виступив на тему: “Як інвестпроект на основі маркетингу дозволяє шукати партнерів для створення міжнародного бізнесу”, професор кафедри менеджменту та ІТ Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Сергій Колодій висвітлив актуальні тенденції формування товарної та географічної структури експорту в Україні.

Також на заході представили три практичних кейси. Перший – на тему “Що потрібно зробити, щоб знайти закордонного партнера” представив засновник та акціонер Allbiz Іван Закревський. Павло Верхняцький – засновник і генеральний директор COSA INTELLIGENCE SOLUTIONS – знайомив учасників заходу з темою “Комплексна оцінка ризиків по країні при виході на новий ринок та комплаєнс-перевірки контрагентів за кордоном”. Тему “Експорт – як знайти клієнтів. З чого почати і як це працює” окреслив керівник експортного відділу компанії “Міжрегіональна Аграрна База” Вадим Берецький.
30.09.2019 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter