Село Благодатне, розташоване в 20 км. від Черкас через водосховище, хоче приєднатися до Черкас

У селі Благодатному, що в Золотоніському районі, хочуть об’єднатися з Черкасами. Як інформують у міськраді Черкас, таку ініціативу під час зустрічі з міським головою Анатолієм Бондаренком висловив сільський голова Благодатного Володимир Янчий. За його словами, ідею з приєднанням до Черкас тамтешня громада підтримала на зборах під час відзначення 400 років від дня першої згадки про населений пункт.
Село Благодатне, розташоване в 20 км. від Черкас через водосховище, хоче приєднатися до Черкас

– Наша громада висловила готовність до початку об’єднавчого процесу із обласним центром, – говорить Володимир Янчий.

Наразі міський голова Анатолій Бондаренко доручив підготувати розпорядження про початок об’єднавчого процесу у зв’язку зі зверненням громади Благодатного.

– Я добре ставлюся до цієї ініціативи. Більше з тим, переконаний, що об’єднання Черкас із Благодатним стане новим поштовхом для розвитку нашого міста, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – Думаю, що користь від такого об’єднання буде й для самих жителів села. Напевно 70 відсотків із них працює в Черкасах, користуються послугами черкаських медичних закладів, частково навчаються тут. Тож від приєднання до обласного центру всі тільки виграють.

До слова, збори села, де остаточно вирішуватиметься питання приєднання до Черкас відбудуться 6 жовтня о 14.00.

Село Благодатне – розташоване на березі Кременчуцького водосховища за 18 км Золотоноші та за 1 км від залізничної станції Чапаєвка. Населення сягає понад три тисячі чоловік.
30.09.2019 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter