Бондаренко перевірив хід ремонтних робіт на Сумгаїтській та Надпільній

Бондаренко перевірив хід ремонтних робіт на Сумгаїтській та Надпільній Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі триває оновлення асфальтного покриття. Як повідомив міський голова Анатолій Бондаренко, на ділянках вулиць Сумгаїтської та Надпільної нині уклали вирівнюючий шар асфальту й облаштовують бордюрні камені. 27 вересня він побував на цих об’єктах та оглянув, як проходять ремонтні роботи.

Нагадаємо, вулицю Сумгаїтську ремонтуватимуть на відрізку від 30-річчя Перемоги до Одеської. Згідно з проектом, на ній оновлять проїзну частину, облаштують тротуари, велосипедну доріжку та встановлять освітлення.

– Ми завершили укладання вирівнюючого шару асфальту на вулиці Сумгаїтській. Навіть попри песимістичні прогнози деяких скептиків про те, нібито ми знімемо старе покриття та залишимо відфрезеровану ділянку на зиму, – говорить міський голова. – Ремонтники працюють і вдень, і вночі. Як і обіцяв, рух цією вулицею ми не перекривали, аби забезпечити комфортне пересування нею наших жителів. Наша команда й надалі працюватиме над оновленням міської інфраструктури та наведенням ладу.

Дорожнє покриття на вулиці Надпільній ремонтують на відрізку від В’ячеслава Чорновола до Добровольського.

– Станом на сьогодні тут завершили перевстановлення бордюрного каменю. Залишаємо гранітні, бо вони значно міцніші та якісніші, – розповів Анатлій Бондаренко під час існпектування. – Уже уклали й вирівнюючий шар асфальту уздовж усього відрізку.

Окрім того, нині розпочався ремонт на відрізку вулиці Чехова від Нижньої Горової та до бульвару Шевченка та між Надпільною і Благовісною.
27.09.2019 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter