У Черкасах триває підготовка до проведення п'ятого регіонального форуму “ГРАНТуємо зміни 5.0″

У Черкасах триває підготовка до проведення п'ятого регіонального форуму “ГРАНТуємо зміни 5.0″Як інформують у Черкаській ОДА, в області готуються до регіонального форуму “ГРАНТуємо зміни 5.0″, який цьогоріч проходитиме 7 листопада в місті Черкаси.

Форум проведуть вп’яте, тому він уже має свою історію та традиції.

Сьогодні багато громад Черкащини можуть поділитись креативним та успішним досвідом реалізації цікавих громадянських ініціатив та проектів. Важливе місце в цих питаннях відводиться жителям громад, їхнім ідеям та активності. Тому цьогорічний форум відбуватиметься під гаслом: “Громади в дії”.

Учасники форуму зможуть взяти участь у Ярмарку громадських ініціатив, послухати виступи цікавих спікерів, а також відвідати майстер-класи 
та практикуми.

У межах підготовки до форуму вже відбулося 2 засідання організаційного комітету: 13 та 25 вересня. В засіданнях взяли участь представники громадських організацій, облдержадміністрації, Черкаської агенції регіонального розвитку, Центру розвитку місцевого самоврядування.

У ході проведення засідань обговорили варіанти локацій для проведення форуму громадських ініціатив та бюджет заходу. Особлива дискусія виникла під час формування гасла, під яким буде відбуватися форум.

До наступного засідання, яке планують провести 2 жовтня, члени організаційного комітету повинні визначитись: зі спікерами та тренерами майстер-класів, які будуть брати участь у форумі; варіантами нагород для переможців Ярмарки громадських ініціатив та ін.

Зауважимо, проведення форуму підтримки громадських ініціатив Черкащини передбачено Планами реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2015 – 2017 та 2018 – 2020 років.
27.09.2019 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter