У бібліотеці в Моринцях для заохочення читачів облаштували тренажерний зал

Як інформують у Моринській ОТГ, у діючій бібліотеці поруч зі стелажами з книгами поставили тренажери, гантелі та фітнесбол. Таким чином заохочують молодь приходити до бібліотеки в Моринцях Корсунь-Шевченківського району.
У бібліотеці в Моринцях для заохочення читачів облаштували тренажерний зал

Зал для тренувань відкрили 3 місяці тому. Відтоді відвідувачів більшає щодня, особливо серед хлопців-старшокласників.

«Віднедавна приходжу до бібліотеки тричі на тиждень. Хоч раніше бував тут нечасто. Качаю прес, піднімаю гантелі. Ось я прийшов, позаймався, взяв книжку, почитав. Потім знов позаймався, почитав. Тренуючи тіло, треную й мозок», - говорить Владислав Сидоренко.

Для тих відвідувачів, які не вміють виконувати вправи правильно, тренером виступає бібліотекар Лариса Стрикаль. Вона допомагає знаходити програми тренувань у спеціалізованій літературі.

«Коли запропонували таку модернізацію бібліотеки, були побоювання. Не знала, як це реалізується. Та з часом побачила, що це гарна задумка. Спочатку відвідувачів було небагато. Але останній місяць товчуться постійно. Заходять місцеві діти і такі, що до бабусі на гостини приїхали. Порівняно з минулими роками, читати стали набагато більше. Плануємо подовжити графік роботи бібліотеки, щоб діти не мерзли на холоді. А мали куди прийти, почитати, поговорити», - каже вона.

Створення фітнес-бібліотеки коштувало місцевій територіальній громаді 60 тис. грн.

«Ідею запропонувала мій заступник Лілія Жуковська. Хотіли зробити бібліотеку центром притяжіння для молоді. Щоб здоровий спосіб життя поєднувався з книгами. Плануємо ще провести туди швидкісний інтернет і поставити нові комп'ютери», - говорить голова Моринської ОТГ Анатолій Ведута.
25.09.2019 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter