Рятувальники встановили в межах меморіального комплексу цадика Нахмана в Умані 6 постів

За повідомленням управління ДСНС у Черкаській області, в Умані Управлінням ДСНС з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки місць паломництва брацлавських хасидів розроблено детальний план заходів.
Рятувальники встановили в межах меморіального комплексу цадика Нахмана в Умані 6 постів

На думку фахівців ДСНС, у випадку ускладнення оперативної обстановки в місцях скупчення людей та на об‘єктах масового перебування прочан, він дозволить пожежно-рятувальним формуванням діяти максимально оперативно та ефективно.

Зокрема у відповідності до аналізу досвіду ліквідації надзвичайних ситуацій та рекомендацій експертів, в межах меморіального комплексу Цадика Нахмана були визначені спеціальні точки напруги, де імовірність виникнення надзвичайних подій вище за середньостатистичні показники.

Саме в цих місцях, які знаходяться поруч із синагогою, могилою духовного лідера хасидів, наметовим містечком, а також коло їдальні, вздовж центральної вулиці комплексу, та кар"єром, були встановлені 6 постів, 5 з яких пересувні. Таке розташування постів, дозволяє практично постійно контролювати оперативну обстановку на території кількох вулиць та на найбільш важливих об‘єктах. Усі мобільні патрулі озброєні достатньою кількістю первинних засобів пожежогасіння, мають спеціально розроблені пам‘ятки для спілкування із прочанами.

Як свідчить досвід попередніх років, прийняті заходи дозволяють створити ефективну систему протидії надзвичайним подіям.
25.09.2019 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter