Звільненому з російського полону Владиславу Костишину надали право зняти прапор, піднятий біля Черкаської ОДА на підтримку українських моряків

Як інформує Вікка, в Черкасах вітали ще одного звільненого моряка – Владислава Костишина. Христинівчанин був полоненим майже 10 місяців.

У російський полон він потрапив після нападу на українські кораблі у Керченській протоці. Усе трапилося 25 листопада минулого року. Тоді Росія заблокувала прохід до протоки українському буксиру і двом катерам. Малий броньований катер "Нікополь" узяли на абордаж. На ньому й був Владислав.

Нині він проходить реабілітацію. Із поверненням додому самопочуття колишнього полоненого моряка покращилося. Каже, триматися допомагала підтримка з України. Зокрема, листи й дитячі малюнки.

Після відпустки він планує повернутися на службу, уже командиром катера "Юрза". Сьогодні керманич області Ігор Шевченко вручив Владиславу відзнаку "За заслуги перед Черкащиною". І саме йому дали право опустити прапор на флагштоку. Стяг замайорів над Черкасами ще 6-го грудня. Цього дня небайдужі втілили Всеукраїнську акцію підтримки військових моряків.

Прапор Владиславу Костишину подарували на пам'ять.
25.09.2019 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter