В Умань для забезпечення порядку на Рош-га-Шана відправився зведений загін Нацполіції

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, до Умані прибувають паломники-хасиди з різних країн світу для святкування Нового року за Іудейським календарем – Рош-ха-Шана. Цього року за попередніми підрахунками очікується прибуття близько 40 тисяч паломників з різних країн світу.

Для забезпечення безпеки громадян під час святкування паломниками-хасидами Іудейського Нового року, в Умань прибув зведений загін з понад 550 працівників поліції з 12 областей України, серед яких співробітники патрульної поліції, кінологи зі службовими собаками, вибухотехніки, оперативні працівники, співробітник поліції превентивної комунікації та поліцейські групи аеропідтримки.

Під час шикування начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області генерал поліції третього рангу Валерій Лютий довів до поліцейських завдання, серед яких основне це належне забезпечення публічного порядку в місцях компактного проживання та перебування паломників-хасидів. Також, начальник Главка наголосив на дотриманні дисципліни, законності та особистої безпеки під час несення служби.
23.09.2019 19:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter