24 вересня в Оршанці відкриється чемпіонат Держприкордонслужби з кульової стрільби

24 вересня в Оршанці відкриється чемпіонат Держприкордонслужби з кульової стрільби24 вересня на плацу Головного центру відбудеться урочисте відкриття чемпіонату Держприкордонслужби з кульової стрільби. Змагання присвячені пам’яті генерал-майора Ігоря Момота.

У чемпіонаті візьмуть участь 25 команд з усіх органів та підрозділів прикордонного відомства. Понад 100 кращих спортсменів Державної прикордонної служби України боротимуться за першість у чемпіонаті. Після відкриття змагань відбудуться командні змагання: вправа «Комбінована естафета».

25 вересня спортсмени змагатимуться з стрільби зі зміною магазина, з обмеженням часу, у русі та після фізичного навантаження.

26 вересня учасники випробують свої сили у дуельній стрільбі. Також прикордонники змагатимуться у вправі «Воєнізована естафета 4х1км», під час якої кожен з чотирьох учасників команди по черзі біжить 1 км та стріляє з автомату Калашникова по мішені. Бали нараховуються за час та влучність стрільби.

27 вересня на стройовому плацу Головного центру відбудеться урочисте закриття чемпіонату, нагородження переможців і призерів змагань.
20.09.2019 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter