У Черкаській області розпочався місячник безпеки руху на дорогах

За інформацією Черкаської ОДА, місячник безпеки руху розпочався відсьогодні в області. Про це повідомили в ході засідання в обласній адміністрації, яке провів заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв.

– Нині одним із наших важливих завдань є підвищення безпеки дорожнього руху в області, – сказав Костянтин Сапартаєвич. – Адже ми розуміємо, що рівень безпеки залежить як від дотримання правил дорожнього руху, так і безпосередньо від стану дорожнього покриття. Тож, над цим нині працюємо.
У Черкаській області розпочався місячник безпеки руху на дорогах

Водночас начальник управління патрульної поліції в Черкаській області Олександр Кокоба поінформував про стан аварійності за 8 місяців цього року. Він зауважив, що відсьогодні в поліції розпочався місячник безпеки дорожнього руху. За його словами, перший етап буде підготовчим, а вже з першого жовтня – практичним, коли вживатимуть низку посилених заходів задля зменшення рівня аварійності на дорогах області.

– Черкащина входить до переліку областей, де за цей рік спостерігаємо зменшення аварійності, порівняно з аналогічним періодом минулого року, – зазначив правоохоронець. – За цей період на автошляхах області зареєстрували близько 2300 дорожньо-транспортних пригод, що менше на 2 % за аналогічний період минулого року. За вказаний період зареєстрували більше 400 ДТП з постраждалими, що водночас менше на 9 % за попередньо річний період. Загинуло 63 особи, що на 21 % менше, ніж торік. Травмовано майже 550 осіб.
20.09.2019 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter