Черкащина - 17-та область в Україні, в якій запрацював мобільний додаток «My Pol» (відео)

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, Черкащина - 17 область країни де запрацює мобільний додаток «My Pol». Відтепер громадяни зможуть в один клік викликати поліцію. Це дозволить покращити комунікацію між громадянами і органами поліції та зменшить час реагування правоохоронців на повідомлення громадян. Додаток можна завантажити на платформах Play Market та App Store.

Сьогодні, 18 вересня, в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області презентували мобільний додаток «My Pol. У випадках надзвичайних ситуацій додаток допоможе викликати поліцію за допомогою смартфону.

Черкащина - 17-та область в Україні, в якій запрацював мобільний додаток «My Pol» (відео)


Як розповів заступник керівника проекту «My Pol» Микита Стецюк, Черкащина стала вже 17-ю областю України, де запрацював даний мобільний додаток, а до кінця поточного року він функціонуватиме по всій країні. Кожен, хто зареєструється в мобільному додатку «Мy Pol» зможе швидко викликати поліцію в разі потреби, натисканням лише однієї кнопки завдяки функції «SOS». Це дозволить оперативно розкривати злочини та рятувати людське життя завдяки оперативному прибуттю поліції за викликом людини, яка потрапила в критичну ситуацію.

Користувач мобільного додатку може відправляти в поліцію фото з місця скоєння правопорушення. Також, громадяни зможуть отримувати від поліції сповіщення щодо оперативної ситуації в області, оцінювати роботу поліцейського, переглядати карту з адресами відділів поліції, новини тощо.

На даний час проводяться заключні налаштування для стабільної роботи додатку «My Pol», в повній мірі на території Черкащини він запрацює 20 жовтня цього року. Додаток можна завантажити на платформах Play Market та App Store.

19.09.2019 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter