Черкаські енергетики обстежують стан бетонних та металевих опор на території області

Обстеження бетонних і металевих опор на території усієї Черкаської області регулярно проводиться працівниками ПАТ «Черкасиобленерго» та, за потреби, здійснюється заміна тих, на яких виявлено дефекти.
Черкаські енергетики обстежують стан бетонних та металевих опор на території області

Як інформують у ПАТ "Черкасиобленерго", з початку вересня лише в Чигиринському районі було замінено три бетонні опори, які за висновками енергетиків потребували заміни. Процес триватиме і далі.

- Щорічно здійснюється обстеження бетонних та металевих опор. Зокрема, у ході перевірки повітряної лінії 154 кВт «Орбіта» ¾, яка є відгалуженням високовольтної лінії Олександрія-Знам’янка, та яку було введено в експлуатацію ще у 1981 році, спеціалісти виявили зовнішні ознаки руйнування опор – відшарування бетону, корозію арматури тощо, - розповів заступник директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» В’ячеслав Гайко.

Саме ця лінія живить підстанцію "Орбіта", до якої підключені місто Чигирин, села Чигиринського району, а також насосна станція "Тясмин".

Для заміни однієї 28-метрової опори вагою 7 тонн залучають фахову бригаду з 21-го працівника та вісім одиниць техніки для того, щоб провести роботи за один день.
17.09.2019 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter