13-15 вересня в Черкасах і Умані проходитиме XII Міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія»

13-15 вересня в Черкасах і Умані проходитиме XII Міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія»З 13 по 15 вересня одночасно в Умані та Черкасах проходитиме XII Міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія». Участь у заході братиме понад десять повітроплавних екіпажів з України та Європи. Під час фестивалю заплановано встановлення нового рекорду України.

Організаторами фестивалю традиційно виступає громадська організація «Українське повітроплавне товариство» і повітроплавне товариство «Монгольф’єр».

В Умані аеростати будуть злітати з оновленої площі Соборності в центрі міста. У Черкасах старти відбуватимуться на площі Соборності в п’ятницю та в парку «Долина троянд» на вихідних.

Повітряні кулі у небі над Уманню та Черкасами за сприятливих погодних умов можна буде побачити вранці після 6:30 і ввечері після 17:00. 14 вересня після 20:00 відвідувачі спостерігатимуть вечірнє світіння аеростатів. Організатори очікують, що захід відвідає близько 3000 гостей.

Під час фестивалю «Монгольф’єрія» буде зроблена спроба встановити безпрецедентний повітроплавний рекорд України одночасно в двох містах ― Умані та Черкасах. Сценарій рекорду організатори обіцяють повідомити ближче до дати заходу.

04744.info
11.09.2019 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter