Ігор Шевченко зустрівся з послом Бельгії в Україні Алексом Ленартсом

Як інформують у Черкаській ОДА, Ігор Шевченко зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Бельгії в Україні Алексом Ленартсом. Під час зустрічі сторони обговорили подальшу співпрацю бельгійських інвесторів на території Черкащини.

Сьогодні на Черкащині діє 4 підприємства із бельгійськими інвестиціями. Обсяг залучених прямих іноземних інвестицій з Бельгії в економіку області – 2,5 млн доларів США.

Ігор Шевченко зустрівся з послом Бельгії в Україні Алексом Ленартсом


За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Бельгії в Україні Алекса Ленартса, представники бізнесу із приходом нового Президента розраховують на покращення інвестиційного клімату в країні і Черкаській області зокрема. А також висловив сподівання на подальшу реалізацію спільних інвестиційних проектів та поглиблення партнерських стосунків.
Ігор Шевченко зустрівся з послом Бельгії в Україні Алексом Ленартсом

У свою чергу Ігор Шевченко розповів про переваги Черкаського регіону та про перспективні галузі для інвестування. На зустрічі також був присутній один із бельгійських інвесторів, директор «Гранекс-Черкаси» Том Ван Гойя.

– Ми відкриті для інвестицій, адже це нові робочі місця та розвиток регіону в цілому. Переконаний, всі проблемні питання мають вирішуватися через компроміси. Однозначно, іноземний бізнес повинен дотримуватися законів України, поважати культуру та традиції. Ми за законність та діалог, – зауважив Шевченко.
09.09.2019 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter