Служба автомобільних доріг Черкащини в Смілянському районі зібралася вкласти мільйони гривень в ремонт дороги, якої фактично немає

Як інформує Сміла.ua, на нараді за участі керівництва Смілянського району та голови Ротмістрівскої ОТГ з’ясувалося, що Служба автомобільних доріг області збирається витрачати мільйони гривень на ремонт дороги Ковалиха – Попівка – Червоне і сьогодні вже має відбутися тендер. Спочатку цю дорогу довго шукали на карті. Потім голова Ротмістрівскої ОТГ Володимир Ховайба пояснив, що така дорога існує, але вона знаходиться між полями, по ній дуже рідко їздить транспорт, хіба що якийсь комбайн проїде у жнива. Тож ремонтувати цю непотрібну дорогу – безглуздо. А от поряд є зруйновані напрямки, якими ходить рейсовий і шкільний автобуси, тож доцільніше вкладати кошти у ремонт того шляху, що необхідний людям.
Служба автомобільних доріг Черкащини в Смілянському районі зібралася вкласти мільйони гривень в ремонт дороги, якої фактично немає

На нараді вчинився міні-скандал. Почали виясняти, хто ж подав на область заявку на непотрібну дорогу і чия в цьому вина. Стали дзвонити до обласного керівництва з проханням замінити назву дороги у тендері. Почули у відповідь, що або ви берете гроші на цю визначену дорогу Ковалиха- селище Червоне, або взагалі із Смілянського району знімаються обласні кошти на ремонт доріг. Тож деякі чиновники почали наполягати, що у такому випадку з обласним начальством краще не сперечатися і брати те, що дають. А цю проблему замовчати і не виносити для розголосу.

У свою чергу, перший заступник голови РДА Олексій Пєчніков та начальник фінансового управління Любов Рак адекватно поставились до вирішення цього питання і закликали не боятись обласного керівництва, вказати на помилку та направити кошти у правильне русло – на ту дорогу, яка потрібна людям. Їх активно підтримав Володимир Ховайба. Він пообіцяв сьогодні поїхати в область і роз’яснити чиновникам, що на місцях громаді видніше, яку дорогу треба ремонтувати. Не треба займатись самоуправством і не злити народ. Тому що жителі Ротмістрівської та Березняківської ОТГ не зрозуміють ремонт непотрібної дороги.
05.09.2019 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter