Міськрада: Кіоски біля універмагу "Добробут" на Гоголя будуть демонтовані

Міськрада: Кіоски біля універмагу "Добробут" на Гоголя будуть демонтовані Як інформують у міськраді Черкас, кіоски у Черкасах по вул.Гоголя, 274 біля універмагу "Добробут" демонтують. Відповідне рішення більшістю голосів ухвалив Черкаський міськвиконком.

Підприємці, які торгують на розі вул.Гоголя та Небесної сотні, прийшли на засідання, вимагаючи зняти з розгляду питання про знесення їхніх тимчасових споруд.

Проект рішення про демонтаж цих ТС був підготовлений управлінням інспектування. Як пояснив головний спеціаліст цього управління Олександр Богославець, проведена інспекторами перевірка виявила порушення.

«У ході проведення перевірки спеціалістами управління інспектування було виявлено 20 споруд, 17 з яких розташовані по вул.Гоголя, 274, які перебувають на землі, наданій в оренді згідно договору від 10.07.2003 ТОВ «Добробут» строком на 49 років. Три споруди розташовані на розі вул.Гоголя та Небесної сотні, на земельній ділянці, орендованій ТОВ «Добробут» та на земельній ділянці, яка відноситься до земель комунальної власності. На момент перевірки у ТС здійснювалася підприємницька діяльність. Власники ТС невідомі. Паспортів прив`язок немає», - зазначив він.

Адвокат ТОВ "Добробут", яке буде реконструювати універмаг, і в оренді в якого перебуває земельна ділянка, заявила, що дані ТС незаконні, про що свідчить судове рішення. Більше того, підприємці згідно з рішенням суду мали звільнити цю земельну ділянку ще 2010 року.
Торговці ж аргументували тим, що їм потрібно десь працювати і годувати сім'ї. А також тим, що торгують тут вже 20 років поспіль. У разі знесення їхніх кіосків погрожували громадським конфліктом.

«Шановні, до незаконних споруд тут ставлення однакове!» – наголосив заступник міського голови Максим Скорик.

Зрештою, рішення про демонтаж було підтримано 6-ма членами виконавчого комітету.

Це викликало невдоволення у присутніх торговців, вони почали заважати проведенню засідання, тож було оголошено перерву.
Під час неї міський голова Анатолій Бондаренко зустрівся із представниками підприємців. Вони звернулися до мера з вимогою накласти вето на дане рішення виконкому.

«Юристи міської ради вивчать це питання, і якщо вони дійдуть висновку, що рішення міськвиконкому незаконне, я накладу вето. Та наголошую: закон у Черкасах – один для всіх. Усі незаконні тимчасові споруди у нашому місті підлягають демонтажу», - підкреслив Анатолій Бондаренко.
30.08.2019 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter