Про модні тенденції у виборі імен новонароджених на Черкащині в I півріччі 2019 року

Про модні тенденції у виборі імен новонароджених на Черкащині в I півріччі 2019 року Як інформують у міськраді Черкас, у І півріччі 2019 року на Черкащині батьки новонароджених дівчаток називали своїх дітей іменами Аріана, Вероніка, Вікторія, Діана, Єва, Єлизавета, Марія, Мілана, Поліна, Софія. А от для хлопчиків найчастіше обирали імена Артем, Богдан, Владислав, Данило, Дмитро, Іван, Максим, Матвій, Назар, Олександр.

За підсумками півріччя найрідше при державній реєстрації народження дітям надавались імена: жіночі – Адель, Астра, Еля, Заріна, Іларія, Ляля, Теона; чоловічі – Акім, Василь, Гектор, Ернест, Ісай, Лев, Ярополк.

А найдивовижнішими іменами, якими від початку року нарікали новонароджених дітей в Черкасах та області виявилися жіночі імена Зада, Іва, Севіль, Татевік та чоловічі імена Арутін, Еван, Нелей, Раміль.

Батьки мають право давати своїм дітям подвійні імена. І це не створює жодних перешкод під час оформлення документів. На Черкащині такі випадки бувають вкрай рідко. Так, протягом півріччя маємо хлопчиків з подвійними іменами Олександр-Домінік та Абу Бакр, а також дівчаток Єву-Марію та дві Анни-Марії.
Водночас батькам слід пам'ятати, що власне ім'я – це не тільки юридично зафіксоване слово, за допомогою якого здійснюється індивідуалізація особи. Власне ім’я – це «оберіг», супутник життя людини. Нехай кожна дитина одержить своє власне «правильне» ім'я, і з ним матиме щасливу долю.
29.08.2019 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter