13-15 вересня в Черкасах та Умані проходитиме XII міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф'єрія»

13-15 вересня в Черкасах та Умані проходитиме XII міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф'єрія»У Черкасах та Умані відбудеться XII міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф'єрія». Захід пройде одночасно в двох містах з 13 по 15 вересня. Понад десяти повітроплавних екіпажів з України та Європи привезуть величезні аеростати, щоб здивувати гостей фестивалю.

Організатори фестивалю очікують близько 3000 гостей. В Умані злети аеростатів заплановані з центральної площі Соборності. У Черкасах старти плануються на площі Соборності в п'ятницю та в парку «Долина троянд» на вихідних. Повітряні кулі можна буде побачити вранці після 6:30 і ввечері після 17:00, за сприятливих погодних умов. 14 вересня після 20:00 гостей чекає яскраве вечірнє світіння аеростатів.

Організатори відправлять в політ на повітряних кулях обмежену кількість пасажирів, які попередньо встигнуть придбати сертифікати на сайті фестивалю https://balloonfest.com.ua . На відміну від звичайних польотів, які проходять на висоті 500 метрів, пасажири фестивалю зможуть піднятися на висоту до 3000 метрів.

В рамках фестивалю «Монгольф'єрія» буде зроблена спроба встановити безпрецедентний повітроплавний рекорд України одночасно в двох містах. Сценарій рекорду організатори планують повідомити ближче до дати заходу.

Нагадаємо, що в 2017 році під час фестивалю «Монгольф'єрія» був встановлений рекорд - «Найвищий хайлайн між двома повітряними кулями». Екстремал пройшов по мотузці, натягнутій між двома аеростатами, на висоті 660 метрів. У 2018 році був здійснений перший в історії України тандем-стрибок з парашутом з повітряної кулі. Рекорд відбувся на висоті 4038 метрів. В обох випадках аеростати пілотували рекордсмени України Сергій Скалько та Юрій Бейдик.

Вхід на міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф'єрія» традиційно вільний.
27.08.2019 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter