У Черкасах відзначили День пам'яті правоохоронців, що загинули під час виконання службових обов'язків

Як інформують у Черкаській облраді, 22 серпня в Україні офіційно відзначається День пам’яті працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків.

У цей день біля пам’ятного знаку на честь правоохоронців, що загинули на бойовому посту, Головного управління поліції в Черкаській області відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам’яті правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків. Вшанувати пам’ять про загиблих правоохоронців прийшли перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко, перший заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв, начальник управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області Віктор Гвоздь, в.о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Олександр Тищенко, колеги та члени сімей загиблих, особовий склад Черкаського гарнізону, а також патрульної поліції, поліції охорони та ДСНС.
У Черкасах відзначили День пам'яті правоохоронців, що загинули під час виконання службових обов'язків

На жаль, в Україні при виконанні своїх службових обов’язків щороку гинуть співробітники правоохоронних органів. Лише за роки незалежності на Хмельниччині у боротьбі за права і свободи громадян загинуло 18 стражів порядку – хтось від кулі чи ножа при затриманні злочинця, інші – від рук озлоблених хуліганів.

У цей день, згадуючи про відважних правоохоронців, у кожного із присутніх в очах читався невимовний біль та велика гордість за відважні вчинки працівників правоохоронних органів, адже вони загинули, виконуючи свій службовий обов’язок. Вони не могли вчинити інакше.
22.08.2019 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter