У Черкаській облраді обирають кандидатури на посаду директора обласної психіатричної лікарні

За інформацією Черкаської облради, 20 серпня проведено перше конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради». Провів засідання голова комісій, перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.
У Черкаській облраді обирають кандидатури на посаду директора обласної психіатричної лікарні

На початку роботи членів комісії повідомили про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції», у тому числі механізми повідомлення членом Комісії про конфлікт інтересів та його подальші дії. Кожним членом комісій було заповнено відповідні заяви про відсутність конфлікту інтересів.

Також було поінформовано щодо завдань, визначених відповідними розпорядженнями обласної ради, й про порядок голосування при розгляді кандидатур та визначенні переможця конкурсу.

У ході засідання члени комісій також обговорили і затвердили перелік кваліфікаційних вимог до осіб, які бажають брати участь у конкурсі; умови розміщення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті обласної ради; подальшого оприлюдненням запису відеофіксації конкурсного відбору; встановили регламент виступів та обговорення членами комісії претендентів під час проведення конкурсу та обговорили інші установчі питання подальшої роботи.
22.08.2019 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter