Мурал з авторським малюнком Катерини Колесник прикрашатиме фасад ЗОШ №28 у Черкасах

Як інформують у міськраді Черкас, мурал із авторським малюнком черкаської мисткині Катерини Колесник прикрашатиме фасад черкаської школи №28. Власне основа панно вже майже готова і концепцію оригінального задуму всі охочі можуть побачити вже зараз, але остаточно малюнок буде готовим до 1 вересня.
Мурал з авторським малюнком Катерини Колесник прикрашатиме фасад ЗОШ №28 у Черкасах

Прикрасити фасад школи муралом директорка закладу й учні мріяли не один рік. Втілити ж цю мрію у життя допоміг Анатолій Бондаренко. У рамках співпраці з Молодіжною радою Черкас міський голова свого часу зголосився виділяти власні кошти зі своєї премії на реалізацію благодійних проектів. Другим із таких і став мурал на фасаді 28-ї школи.

- Колись тут було панно «Щасливе дитинство», яке з часом пошкодилось. І кого ми тільки не просили, ніхто не погоджувався, бо потрібна була техніка, щоб усе це збити. До мене постійно зверталися жителі району з проханням зробити щось, бо не гарний вигляд мала школа з таким фасадом. Скажу чесно, тоді це була наша мрія. І коли ми утепляли стіни, то пофарбували фасад так, щоб з часом тут можна було зробити нове панно. Цю ідею ми озвучили міському голові Анатолію Бондаренку під час його візиту до нашої школи. Не вагаючись, мер сказав: «Робимо!», - говорить директор цієї школи Тетяна Скорик.

За реалізацію задуму взялася Молодіжна рада Черкас.
- Звісно мене як міського голову і як батька ця ідея не змогла залишити байдужим. Реалізувати її вдалося завдяки як Молодіжній раді, так і тим молодим людям, які хочуть змінювати наше місто та його обличчя. Звичайно ми їм допомогли, коштами, фарбами тощо. Але головна заслуга – їхня. Я ж як міський голова виступатиму тільки «за» такі ініціативи і хочу, щоб з часом усі школи Південно-Західного мікрорайону перетворити на витвори мистецтва, - ділиться враженнями Анатолій Бондаренко.
Мурал з авторським малюнком Катерини Колесник прикрашатиме фасад ЗОШ №28 у Черкасах

Авторство самого ж витвору належить черкаській художниці Катерині Колесник, яка по завершенню цих робіт мріє продовжити оформлення школи в тому ж стилі зі сторони спортивної зали. Ця ідея, як і ескіз майбутнього малюнку, схвалив і Анатолій Бондаренко.

- Я рада, що отримала можливість творити, прикрашати наше місто і робити його кращим. Малюнок для муралу обрала весняний, добрий і теплий, щоб він створював гарний настрій не тільки учням, а й перехожим, - розповідає авторка ескізу муралу і власне виконавиця роботи Катерина Колесник.
21.08.2019 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter