Стелу "Я люблю Черкаси" встановлять у Долині троянд

Стелу "Я люблю Черкаси" встановлять у Долині троянд Стелу “Я люблю Черкаси” рішенням черкаського виконавчого комітету вирішили встановити на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Долина троянд» по вулиці Гагаріна. Про це інформують у міськраді Черкас.

З відповідним клопотанням до виконкому звернулося КП «Дирекція парків», яке забезпечуватиме належне утримання та своєчасний ремонт цього елементу благоустрою.

Ухваленню рішення передувала дискусія, в ході якої начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук виступив з пропозицією розмістити літери напису в різних локаціях, влаштувавши таким чином квест для людей. На підтримку цієї ініціативи також виступив і представник ГО «Промолодь» Іван Подолян.
Проти влаштування «квесту з літер» категорично висловився секретар міськради Ярослав Нищик.

Позиція більшості членів виконкому також була однозначною: встановлення літер напису у різних місцях принесе додаткові витрати і технічні складнощі. Тому більшістю голосів рішення нарешті було прийнято.

- Ми повинні нарешті поставити крапку у цій дискусії, яка точиться вже три роки, і ухвалити рішення. Поки ми оголошуємо ті чи інші слухання, дороговартісна конструкція іржавіє на складі. Я особисто хотів би бачити стелу на набережній. Та оскільки більшість опитаних містян проголосували за «Долину троянд» і «Дирекція парків» виступила з ініціативою встановити цей елемент благоустрою на своїй території та забезпечувати її належне утримання й своєчасний ремонт, вважаю рішення доцільним, – підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.
20.08.2019 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter