В Умані на День Незалежності збираються сплести 8-метровий герб України

В Умані на День Незалежності збираються сплести 8-метровий герб України Як інформують у Департаменті культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, 24 серпня в Умані буде встановлено новий рекорд України. Під час проведення музично-мистецького фестивалю «ШіДі РіДі» усі бажаючі разом із майстрами на сітці сплетуть вишитий атласними стрічками жовто-блакитний 8-метровий герб України з написом «Героям Слава!».

Для виготовлення гербу планують використати близько 900 м стрічки. Його розмір сягатиме 8 м у висоту та 6 м у ширину, повідомляють організатори дійства.

Роботу над створенням рекордного гербу майстри вже розпочали. Проте завершувати вишивку будуть на День Незалежності в центральному парку Умані.

- Зараз ми готуємо каркасну основу, всі матеріали для роботи та почали вишивати, - розповідає майстриня Владислава Швець. – Герб створюємо за допомогою атласних жовтих та синіх стрічок. На ньому буде напис «Героям Слава!»

Такий герб у країні створять вперше, тому його буде занесено до книги рекордів України. Партнером рекорду виступила фабрика «Світ меблів — Україна».

- До вишивки на «ШіДі РіДі Fest» зможе долучитися кожен бажаючий. Сподіваємося, що зможемо завершити роботу до 17.00, - додала Владислава.

24 серпня в Умані пройде третій музично-мистецький фестиваль «ШіДі РіДі». На центральній площі міста працюватиме 8 локацій, дві сцени, фотозони. Народні умільці проведуть близько 20 різних майстер-класів.
20.08.2019 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter