У Красенівці відбулося свято богатирської сили на призи пам'яті Івана Піддубного

Як інформують у Черкаській ОДА, в Красенівці, Чорнобаївського району, відбулося свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного, яке присвятили 148-ій річниці від дня народження відомого борця. Уже 28 років поспіль на батьківщині богатиря Івана Піддубного змагаються кращі борці з усіх куточків України та закордону.

Загалом у трьох вагових категоріях турніру змагалися спортсмени із Черкас, Дніпра, Вінниці, Харкова, Запорізької, Полтавської, Донецької, Київської, Закарпатської областей та ін.

Під час відкриття турніру передав вогонь змагань Олімпійський чемпіон Ігор у Токіо 1964 року Андрій Хіміч. Тоді ж як право запалити вогонь отримав чемпіон України серед юніорів, триразовий абсолютний переможець турніру з греко – римської боротьби Євгеній Совєта.
У Красенівці відбулося свято богатирської сили на призи пам'яті Івана Піддубного

Як зазначив організатор свята, Президент федерації греко-римської боротьби в Черкаській області Петро Душейко, у 2021 році відбудеться 150-річчя з дня народження Івана Піддубного. Саме тоді і планують провести наступне свято, аби закумулювати зусилля і якнайкраще підготуватися до річниці.

Також гості свята відвідали музей історії села Красенівка імені Івана Піддубного, садибу та криницю відомого борця.
19.08.2019 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter