158 будинків у Черкасах залишаються без гарячої води

158 будинків у Черкасах залишаються без гарячої води Як інформує Про все, 158 будинків через проведення гідравлічних випробувань наразі у Черкасах без гарячого водопостачання. Про це повідомив заступник департаменту ЖКГ Андрій Наумчук. Також він зауважив, що є незначне відставання від графіків і сподівається, що комунальники встигнуть до опалювального сезону завершити усі необхідні роботи.

Натомість міський голова Анатолій Бондаренко повідомив, що до нього люди часто звертаються й пишуть, щоб очільник міста приїхав, нагрів воду та помив їхніх дітей. Тому він просив працівників ТЕЦ виконувати роботу у встановлені терміни.

- У нас повинні бути чіткі графіки, якщо ви не вкладаєтеся, то потрібно повідомляти й роз'яснювати жителям, що ви як приватна структура, яка орендує державне майно, не встигає зробити роботу. Я б вас попросив відповідальніше ставитися до ваших обов'язків, - сказав Бондаренко.

Представник ТЕЦ повідомив, що вони роблять усе, аби не зірвати опалювальний сезон у місті. На жаль, специфіка тепломереж Черкас - кільцева, тому будь-яка затримка під час розкопок переносить час на кілька тижнів пізніше.
19.08.2019 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter