На Черкащині завершилися заняття з підмінними радіотелефоністами

За інформацією управління ДСНС у Черкаській області, з 8 по 14 серпня на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління та пожежно-рятувальних підрозділів в м. Золотоноша, Умань, Звенигородка та Сміла із диспетчерами та посадовими особами, що виконують обов’язки підмінних радіотелефоністів, проведені класно-групові семінарські заняття.

Під час занять, метою яких є вдосконалення професійних навичок диспетчерського складу оперативно-координаційного центру та підрозділів Управління, присутніх ознайомили із вимогами наказів ДСНС України, а також керівними документами, що регламентують порядок організації діяльності оперативно-диспетчерської служби. З особовим складом організатори занять опрацювали питання щодо порядку дій диспетчера під час отримання повідомлення про подію, а також забезпеченні заходів, спрямованих на ефективне застосування сил і засобів при гасінні пожеж чи ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
На Черкащині завершилися заняття з підмінними радіотелефоністами

Значну увагу під час проведення занять було приділено спілкуванню диспетчерського складу з населенням, опрацюванню дзвінків щодо отримання інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту.

Також розглядалися питання щодо особливостей функціонування підрозділів в пожежонебезпечний період, обміну інформацією зі службами взаємодії, використання засобів інформатизації та телекомунікації у повсякденній діяльності, психології поведінки диспетчера при спілкуванні з різними верстами населення.
16.08.2019 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter