Село Скотареве на Шполянщині входить у п'ятірку лідерів конкурсу «Неймовірні села України 2019»

Як інформують у Черкаській ОДА, мальовниче і самобутнє село Скотареве, Шполянської громади бере участь у IV Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2019». Перемога дасть можливість мешканцям громади облаштувати прибережну зону відпочинку навколо ставка у центрі села. Наразі за результатами он-лайн голосування експертна рада конкурсу відібрала Скотареве у п’ятірку найкращих, які проходять у III етап конкурсу — фінал.

Протягом серпня триватиме «Неймовірний сільський автопробіг». Журналісти видання AgroPortal.ua відвідають кожне з 5-ти сіл, аби переконатися в його неймовірності та допомогти підготуватися до захисту свого бізнес-проекту перед членами експертної ради у вересні.
Село Скотареве на Шполянщині входить у п'ятірку лідерів конкурсу «Неймовірні села України 2019»

Днями представники ЗМІ завітали до Скотаревого. Жителі села проявили всю свою гостинність і довели, що у невеличкому куточку Шполянщини проживають неймовірно працьовиті, патріотичні, креативні, веселі, добрі та неперевершені люди. Люди, які хочуть змінювати своє село, розвивати його територію та створювати комфорт для проживання та дозвілля всім жителям об’єднаної громади.

Так як село носить козацьку назву від засновника козака Скотаря, то відповідно й гостей зустрічали по-козацьки запашниv хлібом і сіллю.

Презентували село гостям міський голова Сергій Кравченко та староста Андрій Запісецький. Керівники показали як змінюється населений пункт після об’єднання в ОТГ, та як розвивається інфраструктура. На прикладі будівництва християнської церкви розповіли, що жителі самі вкладають у розквіт малої батьківщини свої сили — будь-яким способом — матеріальним, фінансовим чи працею.

Потому на місці майбутньої запланованої зони відпочинку представникам AgroPortal.ua представили свій проект конкурсу «Неймовірні села України 2019».

Також гості отримали неймовірні позитивні враження, заряд щирої добродушної енергетики від дитячих майстер-класів, гончарства, танців, пісень і викладених на мапах мрій жителів Скотаревого про своє село.
13.08.2019 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter