В Умані почали готуватися до чергового приїзду хасидів на Рош-га-Шана

Як інформують у Черкаській ОДА, засідання робочої групи виконкому Уманської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Сергія Клочка відбулось 7 серпня. Про оперативне вирішення питань під час масового перебування в місті брацлавських хасидів у вересні-жовтні цього року спілкувались учасники заходу.
В Умані почали готуватися до чергового приїзду хасидів на Рош-га-Шана

Цьогоріч святкування іудейського Нового року Рош-га-Шана триватиме з 29 вересня по 1 жовтня. Саме на цей період очікується прибуття понад 30 тисяч паломників з різних країн світу до Умані.

Представники служб і підрозділів, які задіяні в організації прийому паломників, поінформували про готовність міста до приїзду прочан. Обговорили зокрема питання запобігання терористичним актам, забезпечення правопорядку та безпеки дорожнього руху.

Також мова йшла про якісну і своєчасну медичну допомогу, належний рівень надання комунальних послуг, торгівлю в районах паломництва тощо.

Сергій Клочко наголосив на важливості взаємодії всіх органів влади, установ і організацій задля оперативного вирішення питань, що стосуються прийому паломників, та створення комфортних умов проживання уманчан і перебування іноземних громадян на території міста.

Нагадаємо, що у 2018 році на святкування Рош-га-Шана Умань відвідало 27876 паломників-хасидів із 22 країн світу.
08.08.2019 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter