У Чорнобаї відбулися громадські слухання з приводу надання дозволу ТОВ "Чорнобай-Тепло" на викиди забруднюючих речовин у повітря

За інформацією Черкаської ОДА, в Чорнобаї днями провели громадські слухання щодо отримання ТОВ «ЧОРНОБАЙ-ТЕПЛО» дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел котельні. Про це інформує Управління екології та природних ресурсів ОДА.
У Чорнобаї відбулися громадські слухання з приводу надання дозволу ТОВ "Чорнобай-Тепло" на викиди забруднюючих речовин у повітря

Зауважимо, відповідно до законодавчих норм, є можливість врахування громадської думки під час ухвалення органами виконавчої влади рішень про видачу документів дозвільного характеру.

Так, для розгляду зауважень громадян смт Чорнобай, які надійшли до опублікованого товариством повідомлення про намір отримати дозвіл, провели публічне обговорення із залученням представників підприємства, управління, Чорнобаївської селищної ради, Чорнобаївської районної державної адміністрації, громадськості.

– Під час слухань присутнім роз’яснили вимоги чинного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря та поінформували про порядок видачі документів дозвільного характеру згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення та оплати робіт, пов’язаних із видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян – підприємців, які отримали такі дозволи», – розповіла заступник начальниці Управління Людмила Довга. – Також назагал представили заходи підприємства, спрямовані на зменшення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, обговорили стан їхнього виконання та проблемні питання. Водночас представники громадськості запропонували товариству забезпечити впровадження заходів із запобігання шкідливого впливу на навколишнє середовище та визначити орієнтовну дату проведення повторних громадських слухань.
07.08.2019 19:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter