Виконком без Бондаренка вирішив впродовж місяця демонтувати в Черкасах споруди, де ведуть гральний бізнес та продають алкоголь

Виконком без Бондаренка вирішив впродовж місяця демонтувати в Черкасах споруди, де ведуть гральний бізнес та продають алкоголь Як інформують у міськраді Черкас, на сьогоднішньому засіданні виконкому управлінню інспектування дали доручення протягом місяця виявити та подати на демонтаж незаконні споруди, що продають алкоголь та ведуть гральний бізнес. Окрім цього на всі подібні точки просять накласти штрафи за незаконну рекламу.

Відповідне доручення ініціювала член виконкому Діана Тяско. Вона зазначила, що на жаль, міська влада не має повноважень забороняти розміщення так званих “лотерей”, у яких насправді стоять гральні автомати.

“Мешканці Черкас регулярно скаржаться на гральні заклади. Вони руйнують життя людей та їх родин. Більше того, гральний бізнес в Україні заборонено, але він мімікрує під “лотереї”. Бездіяльність поліції тільки заохочує ці заклади до “розмноження”. Їх реклама на кожному кроці. Вони захаращують місто і спотворюють його обличчя. Штрафи за незаконну рекламу – це лише той невеликий крок, який ми можемо зробити. Потрібно з цього почати. Створити некомфортні умови для грального бізнесу, який руйнує українські родини” – коментує ситуацію Діана Тяско.

Окремо свободівка зауважила щодо МАФів. “Подібні заклади потрібно якомога швидше прибрати із зупинок громадського транспорту, зокрема на перехресті бульвару Шевченка та вулиці Чорновола, та біля гімнастичного комплексу. Решту об’єктів по місту також потрібно встановити й перевірити їх дозвільні документи” – додала Діана Тяско.

Вона наполягає також на проведенні моніторингу та виявленні незаконних споруд, які розливають алкоголь. Діана Тяско зауважила, що виконком майже на кожному засіданні голосує за демонтажі незаконних МАФів. Проте зауважила, що управління інспектування дивним чином зазвичай подає на розгляд виконкому демонтаж споруд, які або вже не функціонують або ведуть соціальний бізнес.

“Чомусь дуже рідко управління інспектування виносить проекти про демонтаж “наливайок” та “лотерей”. Так незабаром виконком можуть звинуватити у покриванні цього ганебного бізнесу. Тому, щоб не було подібних ситуацій, необхідно в першу чергу демонтувати соціально небезпечні МАФи” – додає Діана Тяско.
07.08.2019 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter