У Гельмязівському психоневрологічному диспансері відбулися протипожежні тренування (відео)

Як інформують в управлінні ДСНс у Черкаській області, 6 серпня у Гельмязівському психоневрологічному диспансері були проведені протипожежні тренування.

За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання електропроводки, виникла пожежа у житловій кімнаті на першому поверсі диспансеру. Персонал закладу, повідомивши про пожежу до Служби порятунку «101», здійснив евакуацію хворих та персоналу диспансеру.

Рятувальники золотоніської пожежно-рятувальної частини, у відповідності до планів та тактичних схем, провели інженерне вивчення об’єкту та бойове розгортання наявних сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду пожеж.

Під час ознайомлення із схемами проїзду та наявними вододжерелами були відпрацьовані методи проведення розвідки, евакуації пацієнтів та забору води.

Під час навчань також були перевірені дії персоналу закладу з оповіщення про пожежу, евакуації пацієнтів та обслуговуючого персоналу. Водночас, із медичними працівниками було проведено тренування щодо користування первинними засобами пожежогасіння.

Через сильне задимлення більшість вправ рятувальники виконували у складі спеціальних ланок газодимозахисної служби із включенням у апарати на стиснутому повітрі. Саме такі мобільні підрозділи є найбільш ефективними у випадку масштабних пожеж на об‘єктах з масовим перебуванням людей, особливо в умовах непридатного для дихання середовища.

Загалом до навчань були залучені 7 рятувальників та 3 одиниці пожежної та спеціальної техніки.
07.08.2019 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter