У Бобрицькій ОТГ за спонсорські кошти відремонтували міст, який з'єднує дві громади

За інформацією Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування, Бобрицька ОТГ залучила півмільйона спонсорських коштів і відремонтувала міст, що з’єднав 2 громади.

У Бобрицькій ОТГ за спонсорські кошти відремонтували міст, який з'єднує дві громади


– Цей міст з’єднав воєдино село нашої громади та нашу громаду – із Литвинецькою ОТГ, – розповідає голова Бобрицької ОТГ Олена Штефан. – Збудувати новий міст на місці дерев’яного, з протрухлявілих балок, було однією із моїх обіцянок громаді, коли ішла на вибори голови ОТГ. Старий міст люди називали однією із найбільших проблем. Ми почали залучали кошти – по частинах, обійшли керівників господарств – як у Бобрицькій, так і у Литвинецькій ОТГ. Крім коштів, нам надавали будматеріали, металоконструкції. Головне, що ми діяли разом, і нам все вдалося – новий міст звели усього за два тижні і днями, на радість людей, його відкрили.

– Типовою відмінністю ОТГ від звичайних сіл є інтенсивне відновлення інфраструктури, – констатує радник з питань регіонального розвитку Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” Григорій Перерва. – І, якщо дорогами чи школами у громадах вже не особливо кого здивуєш, то ремонт мостів – досить нове явище на Черкащині.
07.08.2019 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter