На Черкащині тривають командно-штабні навчання підрозділів тероборони

Як ми вже повідомляли раніше, з 5 по 11 серпня, при районних, міських та обласному, військових комісаріатах відбуваються командно-штабні навчання з підрозділами територіальної оборони.

Як інформує прес-служба Черкаського обласного військового комісаріату, у офіцерів 118 окремої бригади територіальної оборони відбулося заняття з вогневої підготовки.
На Черкащині тривають командно-штабні навчання підрозділів тероборони

На полігоні головного центру підготовки особового складу державної прикордонної служби України імені генерала Ігоря Момота відбулися заняття з офіцерами управління 118 бригади ТрО. Під час них особовий склад виконав стрільби з пістолета Макарова та автомата Калашникова. Результати влучань виявились більш ніж вдалими – цим самим офіцери підтвердили свій рівень підготовки. Окрім того для них було проведено заняття з тактичної медицини, інженерна підготовка, основи топографії та особливості роботи із засобами зв’язку. Інструкторами на місцях проведення занять були досвідчені офіцери, учасники АТО та викладачі кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Командир бригади підполковник Стуженко запевняє, що офіцери дуже добре підготовлені, досвідченіші діляться навичками із молодшими і таким чином відбувається успішне навчання. Для того аби показати хороші результати військовослужбовці територіальної оборони щомісяця мають один стрілецький день під час якого підтверджують свій професіоналізм.
07.08.2019 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter