Під час гідравлічних випробувань на мережах Черкаської ТЕЦ виявлено 80 поривів. 60 вже ліквідовано

Під час гідравлічних випробувань на мережах Черкаської ТЕЦ виявлено 80 поривів. 60 вже ліквідовано Як інформують у міськраді Черкас, в результаті гідравлічних випробовувань, які нині тривають у Черкасах, на мережах ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» виявлено 80 поривів, з яких 60 ліквідовано. А також 90 аварійних ділянок – на мережах КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», 47 з яких вже усунуто. Як зазначають на підприємстві, в першу чергу здійснюються роботи на тих ділянках, від яких залежить подача гарячого водопостачання. Таких поривів 9, з них 6 – в роботі.

Заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук розповів, що гідравлічні випробування допомагають виявити і ліквідувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок мереж, аби в зимовий період мешканці черкаських багатоповерхівок були з теплом.

За його словами, на сьогодні працівниками ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» проведено перший та завершується другий етап гідравлічних випробувань. Перевірено на міцність мережі Південно-Західного району, мікрорайону «Хімселище», вул. Чорновола, вул. Смілянської. На завершальній стадії гідравлічні випробування мереж мікрорайону «Д». Орієнтовний термін завершення робіт – 16 серпня.

З 17 серпня по 11 вересня ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» планує провести третій етап гідравлічних випробувань, який охопить мікрорайон «Митниця».

А з 1 по 20 вересня – завершальний четвертий етап вулицями Припортова, Криваліївська, Новопречистенська, Благовісна, Небесної Сотні, Митницька, Пастерівська, Б. Хмельницького, Гуржіївська.

Тоді як КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», згідно з графіком, здійснює гідравлічні випробування теплових мереж від котелень середнього та низького тиску. Станом на 10 липня гідравлічні випробування виконані від котелень та ЦТП Південно-Західного району. Залишилося випробування тепломереж приєднаних до магістралей ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».
02.08.2019 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter