5-11 серпня в Черкаській області проходитимуть навчання з територіальної оборони

Як інформують у Черкаській ОДА, упродовж наступного тижня, з 5 до 11 серпня, на Черкащині проходитимуть навчання з територіальної оборони. Область восьмою проводить їх в Україні. Про це сказав на пресконференції в ОДА командир бригади територіальної оборони Черкаської області Анатолій Стуженко. Він зауважив, що підписано більше 250 контрактів на службу в резерві 118-ої окремої бригади.
5-11 серпня в Черкаській області проходитимуть навчання з територіальної оборони

– Основна мета – підготувати особовий склад до управління підпорядкованими підрозділами, – зауважив Анатолій Ілліч.

Заступник обласного комісара Олег Захаренко водночас розповів про соціальні гарантії військовозобов’язаних, призваних на навчання з територіальної оборони.

Так, за резервістами оперативного резерву першої або другої черги на час проведення зборів (зокрема час проїзду до місця їхнього проведення й назад) зберігаються місце роботи незалежно від підпорядкування та форм власності підприємства, а також займана посада та середньомісячна заробітна плата.

Залученим на збори виплачують грошове забезпечення від військового комісаріату. Також учасників зборів безкоштовно забезпечують військовою формою одягу, харчуванням, проживанням та медичним обслуговуванням.

Якщо ж військовослужбовець оперативного резерву захворів під час зборів та продовжує хворіти після їхнього закінчення, за ним зберігається місце роботи та займана посада, а з дня закінчення зборів замість зарплатні виплачують допомогу з тимчасової непрацездатності.

Офіцерів бригади, залучених до зборів, навчатимуть інструктори, які брали участь у бойових діях на Сході країни.

Отож, 5 серпня військовозобов’язані прибуватимуть на збірний пункт Черкаського обласного військового комісаріату та збірні пункти в районах. Там відбудеться шикування, оголошення про початок навчань та перші лекційні заняття.

6 серпня військовослужбовці тероборони відправляться до Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби імені генерала Ігоря Момота (с. Оршанець). У цей день в підрозділах проведуть заняття з вогневої підготовки (стрільби), тактичної медицини та ін.

Із 7 до 9 серпня в підрозділах територіальної оборони відбудуться тактико-стройові заняття з управління підрозділами на визначених місцях.

Урочисте завершення навчань – 11 серпня.
01.08.2019 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter