Держгеокадастр: Жашківський район - лідер в області зі встановлення меж адміністративно-територіальних одиниць

Держгеокадастр: Жашківський район - лідер в області зі встановлення меж адміністративно-територіальних одиниць  Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області здійснює заходи щодо встановлення меж адміністративно-територіальних одиниць. Ці роботи виконують за кошти міських, сільських, селищних рад, про передбачення яких у місцевих бюджетах Держгеокадастр Черкаської області неодноразово повідомляв органи місцевого самоврядування, роз’яснюючи важливість і необхідність встановлення меж.

Найкращі показники щодо внесення відомостей зі встановлення меж населених пунктів мають три райони Черкащини. У Жашківському районі внесено до Держаного земельного кадастру (ДЗК) відомості про межі 68,4% населених пунктів (26 із 38-ми). У Христинівському районі внесено до ДЗК відомості про межі 23-ох адміністративно-територіальних одиниць із 35-ти (63%), і на Монастирищині цей показник становить 44% (18 населених пунктів із 41).

До робіт зі встановлення меж залучені державні підприємства, які належать до сфери управління Держгеокадастру. Найбільше проектів землеустрою (для 233 населених пунктів) розробляє ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».
01.08.2019 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter