У Мартинівці на Канівщині створять свій "Арт-простір"

У Мартинівці на Канівщині створять свій "Арт-простір"Як інформує сайт Степанецької громади на Канівщині, працівники відділу економіки та інвестицій спільно з відділом освіти, молоді та спорту Степанецької об’єднаної громади розробили та подали на оцінювання проект “Арт-простір “Мартинівський скарб”. Він оцінювався в рамках конкурсу грантів, оголошеного Українським культурним фондом (діяльність фонду координується Міністерством культури України) на розвиток освітніх програм. За результатами конкурсу ідея отримала позитивне рішення щодо її фінансування.

Завдяки реалізації проекту в Мартинівському НВК передбачається створити “вільний простір” – приміщення, де молодь матиме можливість безкоштовно, цікаво й змістовно провести час під керівництвом керівників гуртків комунального позашкільного закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».

За словами авторів проекту стратегія “Арт-простір “Мартинівський скарб” передбачає сприяння розвитку змістовного дозвілля молоді громади, підтримку творчих й обдарованих молодих людей та розвиток культурних традицій у молодіжному середовищі.
01.08.2019 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter