На території Шполянського цукрозаводу будують артезіанську свердловину

Як інформують в Шполянській об’єднаній територіальній громаді, на території місцевого цукрозаводу будують нову артезіанську свердловину.

Дві діючі тамтешні водонапірні башти не взмозі забезпечити повноцінний тиск подачі води у централізованому водогоні. Із міського бюджету громади на це виділили близько 750 тис. грн. Нова свердловина дасть можливість краще забезпечувати питною водою мешканців «цукрозаводу», буде резервною і підсилюватиме роботу діючої артезіанської свердловини розміщеної між вулицями біля районної центральної лікарні.
На території Шполянського цукрозаводу будують артезіанську свердловину

Міський голова Сергій Кравченко, ситуацію із якісним водопостачанням оцінює як таку, що зрушилася з місця.

- Для того, щоб правильно вирішити цю проблему, ми повинні розуміти, що наші проблеми системні, і рішення для них може бути тільки системне. Щоб провести реконструкцію всіх гілок централізованого водогону міста Шполи потрібно велику суму коштів. Звичайно, такі гроші виділити разово із місцевого бюджету неможливо, адже існує ще багато інших галузей, які функціонують у громаді. Тому проблеми з водою вирішуватимемо ціленаправлено і покроково, – зазначає міський голова.
25.07.2019 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter