Міськрада: У Черкасах реалізується проект «Е-рішення для громад»

Міськрада: У Черкасах реалізується проект «Е-рішення для громад» Як інформують у міськраді Черкас, запровадження сучасних технологій у напрямку моделювання та управління міським бюджетом, надходженнями від податків та зборів, моніторингу міських земель, забудови, дозволів на рекламу, вирубки лісів та загалом – управління мережею соціальної інфраструктури. Все це та багато іншого міститься в аналітичних е-рішеннях, що пропонує Центр розвитку інновацій для впровадження в міських громадах.

Як розповіла директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Тетяна Харенко, для участі у проекті «Е-рішення для громад» Черкаси обрали серед майже 300 інших міст. Він передбачає кілька програмних комплексів. Зокрема, реєстр адрес, реєстр комунального майна, ГІС, бюджетний модуль, портал даних та реєстр територіальної громади.

Сьогодні до Черкас завітали експерти з Центру розвитку інновацій, які презентували можливості, які відкриває для нашого міста впровадження сучасних ІТ-технологій.
Заступник міського голови Ігор Волошин подякував шановним гостям за ґрунтовну роботу і акцентував на необхідності спільно діяти у цьому напрямку.

– З розвитком сучасних технологій світ стрімко рухається вперед. Тож впровадження таких проектів сьогодні є вимогою часу. Черкаси й надалі мають ставати кращими та комфортнішими для наших жителів і гостей. У цьому переконаний міський голова Анатолій Бондаренко та разом зі своєю командою робить для цього все можливе. Ми підтримуємо впровадження проекту «Е-рішення для громад» у Черкасах та всебічно сприятимемо у його реалізації, – зауважив Ігор Володимирович.

В обговоренні можливостей проекту «Е-рішення для громад» також взяли участь керівники департаментів та інших структурних підрозділів Черкаської міської ради.
24.07.2019 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter