В Уманському районі завершується будівництво першого в області малого групового будинку

В Уманському районі завершується будівництво першого в області малого групового будинку Як інформують у Черкаській ОДА, перший в області малий груповий будинок зводять в селі Собківка на Уманщині. Будівельні роботи добігають кінця, і невдовзі тутешні стіни прихистять посиротілих діток.

Хід робіт перевірив т.в.о. голови ОДА Тарас Висоцький. Днями він перебував в Уманському районі з робочим візитом. Спільно з керівником району Євгенієм Данченком оглянули, як виконують уже внутрішні роботи.

У цілому ж на сьогодні тут зведені стіни, перегородки, плити перекриття, зроблена покрівля, встановлені й металопластикові вікна, завершують утеплення фасаду, до будинку провели електрику, каналізацію, водопровід.

Зауважимо, рішення щодо будівництва такого групового будинку за рахунок державної субвенції ухвалили торік у вересні.

– На будівництво передбачили понад 7 млн грн субвенції з державного бюджету, – говорить Тарас Висоцький. – Роботи невдовзі завершать і ми сподіваємося у вересні ввести будівлю в експлуатацію. Поява групового будинку дасть змогу перебувати в ньому 10 дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, зокрема й з інвалідністю – до влаштування їх у нову родину чи на період пошуку сім’ї, або ж доки вони досягнуть повноліття. Головне, що атмосфера будинку буде наближеною до домашньої, а побут дітей таким, як у звичайній родині, на відміну від проживання у великих інтернатних установах.
22.07.2019 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter