У Корсуні-Шевченківському поховали командира взводу 24-ї окремої мехбригади Олександра Бардалима, що загинув під Мар'їнкою

21 липня, у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області відбулася церемонія прощання з Олександром Володимировичем Бардалимом (позивний Бармалей), 1986 року народження, старшиною, командиром взводу мотопіхотного батальйону 24-ї окремої механізованої бригади.
Олександр Бардалим загинув 19 липня в районі міста Мар'їнка Донецької області від смертельного кульового поранення, завданого снайпером найманців РФ. Олександр намагався евакуювати пораненого перед тим побратима Романа Джерелейка, який пізніше помер у лікарні міста Курахове, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
У Корсуні-Шевченківському поховали командира взводу 24-ї окремої мехбригади Олександра Бардалима, що загинув під Мар'їнкою

Олександр Бардалим народився 13.02.1986 року. Закінчив місцеву школу №2. На фронті перебував із 2015 року, спочатку проходив службу за мобілізацією, в подальшому підписав контракт із 24-ю ОМБр.

Під час траурної церемонії стався інцидент, коли міський голова Олександр Гайдай, висловлюючи співчуття, почав говорити про необхідність домовлятися з ворогом, а саме: "Ще в 11-му столітті Володимир Мономах сказав такі слова: "Вчини добро, шукай миру і йди за ним". Мабуть, треба нам прислухатись, повернутися до тієї історії, мабуть треба прислухатись до цих слів, і мабуть, треба зробити сьогодні владі нашій, нам особисто і народу Росії для того, щоб заставити нашу владу і владу Росії знайти шляхи, знайти цей мир і припинити цю братовбивчу війну". Слова про братовбивчу війну викликали сильне обурення у присутніх на церемонії прощання людей.

Сьогодні Олександра Бардалима поховали. У Героя залишилися дружина та син.
22.07.2019 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter