Представники міжнародної кампанії Kirsch Pharma зустрілися з мером Черкас Бондаренком

Як інформують у міськраді Черкас, до обласного центру завітала делегація з міжнародної компанії Kirsch Pharma, яка працює на ринках понад 80 країну світу. Приїхали, зокрема, представники офісів із Іспанії (Барселона), Сінгапуру та із Шанхаю (Китай). Разом зі своїми партнерами в нашому місті – товариством Chemical Elements Ukraine – зустрілися з міським головою Анатолієм Бондаренком. Обговорили можливості розширення співпраці, розвиток хімічної промисловості та в цілому торкнулися теми інвестиційного потенціалу Черкас.
Представники міжнародної кампанії Kirsch Pharma зустрілися з мером Черкас Бондаренком

Анатолій Бондаренко відзначив, що Черкаси відкриті до співпраці з інвесторами. Нині тут працює майже 200 промислових підприємств та ще близько 4 000 – малого бізнесу. Свої потужності в обласному центрі розгорнули відомі у світі промислові компанії. Серед них – німецькі «Графія» та «ММ Пекеджинг», французька «Разек», словацька «Геліос», чеська «Світондейл», мексиканської компанії «Грума».

– Ми цінуємо кожне підприємство, яке працює в нашому місті, – сказав Анатолій Бондаренко. – Це, передовсім, робочі місця для наших жителів та надходження до місцевого бюджету. Ми готові підтримувати в межах нашої компетенції іноземних інвесторів та допомагати їм розвивати тут свій бізнес.

Черкаське підприємство Chemical Elements Ukraine здійснює виготовлення мінеральних солей для харчової, фармацевтичної і низки технічних галузей. Свою продукцію (до слова з маркуванням «Made in Ukraine») експортують у країні Євросоюзу та СНД, Ізраїль, Південно-Африканську Республіку. Є запити з Японії.

Як розповів співвласник компанії Ілля Леоненко, із компанією Kirsch Pharma (товарообіг якої понад 50 000 000 євро) співпрацюють близько десяти років. Нині планують розширити її.

– Зараз ми постачаємо за кордон сотні тонн своєї продукції, утім, наша мета – десятки тисяч тонн продукції на десятки мільйонів євро, – каже він. – Компанія Kirsch Pharma купує нашу продукцію. Приїхали задля того, аби ознайомитися з умовами, в яких працює наше підприємство, та в цілому з інвестиційним кліматом. Цією зустріччю ми хотіли показати, що в нас є цілком нормальна, європейська культура взаємодії бізнесу та влади, яка побудована на партнерстві та взаємній підтримці обох сторін.

Іноземці відзначили, що на черкаському підприємстві працюють досить конкурентоспроможні люди, тут, окрім того, якісне обладнання.

– Наша компанія свого часу була вимушена покинути Донецьк та переїхати жити й працювати до Черкас. П’ять років тому ми почали цю роботу, запустили тут виробництво, – розповів Ілля Леоненко. – Сьогодні в нас працює 70 чоловік, натомість уже за два роки ми плануємо збільшити кількість робочих місць до 200.

Під час зустрічі іноземні гості відзначили, серед іншого, красу нашого міста й зауважили, що «почувалися тут у безпеці».
19.07.2019 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter