У Черкасах втілено один з проектів Громадського бюджету "Світло наших вулиць"

У Черкасах втілено один з проектів Громадського бюджету "Світло наших вулиць" «Світло наших вулиць» – один з проектів Громадського бюджету, який цьогоріч втілили у Черкасах. Як інформують у міськраді Черкас, автором проекту з освітлення тротуару з парного боку вулиці Святотроїцька (від бульвару Шевченка до вулиці Благовісна) був черкасець Олександр Панасенко. Його ідею за результатами голосування підтримали ще 317 жителів нашого міста.

Загальний бюджет проекту склав – 450 тисяч гривень. Це – кошти міської казни в рамках цільової програми «Громадський бюджет м. Черкаси», що реалізується вже четвертий рік поспіль.

Як розповів начальник управління вуличної політики Черкаської міської ради Сергій Отрешко, «Світло наших вулиць» – абсолютно соціальний проект, оскільки охоплює широкий спектр населення. Адже щоденно пішохідною зоною вулиці Святотроїцька проходять тисячі людей.

– Зі свого боку міська влада Черкас доклала всіх зусиль, аби перевести проект з теоретичної площини у практичні дії. І нині можемо з впевненістю сказати, що це успішно вдалось. На сьогодні всі роботи по цьому проекту завершено. Збудовано нову мережу освітлення на цій ділянці вулиці. Встановлено 15 електроопор, на кожну з яких змонтовано по дві енергозберігаючі лампи LED. Такі світильники ощадніше витрачають електроенергію, а також – більш тривалі в експлуатації, – відзначив Сергій Володимирович.

А також додав, що щорічно у Черкасах міська влада закладає значні кошти до бюджету розвитку для будівництва та реконструкції мереж зовнішнього освітлення у різних мікрорайонах міста: вздовж проїжджих частин, пішохідних зон, алей, прибудинкових територій тощо. І відповідна робота продовжується і нинішнього року.

Нагадаємо, що у 2015 році, виконавчі органи Черкаської міської ради спільно з Міжнародною громадською організацією «Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ» та за сприяння Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії DFATD, одні із перших в Україні почали впроваджувати найбільш вдалий світовий досвід «Бюджету участі».
19.07.2019 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter