Офіційна делегація Умані відвідала французьке місто Ромійї-сюр-Сен

Як інформують у міськраді Умані, днями офіційна делегація міста Умань на чолі з міським головою Олександром Цебрієм відвідала місто Ромійї-сюр-Сен та взяла участь у святкуванні національного французького свята – Дня взяття Бастилії.
Офіційна делегація Умані відвідала французьке місто Ромійї-сюр-Сен

Під час візиту відбулась низка офіційних зустрічей, зокрема із мером Ромійї-сюр-Сен Еріком Вульміном. Очільники поріднених міст обговорили низку важливих питань щодо розширення співпраці між містами. Було домовлено, що обидві громади і надалі будуть зміцнювати зв’язки й реалізовувати спільні заходи у галузях культури, освіти, спорту, туризму та соціальної сфери.

Уманчани також зустрілись із головою Комітету поріднення Ромійї-сюр-Сен Жані Русо та відвідали різні місцеві підприємства, заклади культури і соціальної сфери.

Особливо хвилюючим моментом стало відкриття нової вокзальної площі у Ромійї-сюр-Сен, коли поруч із французькою Марсельєзою прозвучав Гімн України.

«Сподіваюсь, що наші теплі дружні стосунки будуть надалі тільки міцнішати, – заявив Олександр Цебрій під час урочистостей, – і ця зустріч лише прискорить реалізацію майбутніх спільних проектів».
19.07.2019 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter