Черкаську самбістку Анастасію Сапсай нагороджено орденом княгині Ольги III ступеня

Черкаську самбістку Анастасію Сапсай нагороджено орденом княгині Ольги III ступеняЗа інформацією відділення НОК України у Черкаській області, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про відзначення державними нагородами України членів національної збірної команди України на II Європейських іграх. Зокрема Президент відзначив чемпіонку ІІ Європейських ігор з боротьби самбо, черкащанку Анастасію Сапсай та її тренера Володимира Римаря.

Анастасію Сапсай нагородили орденом княгині Ольги III ступеня за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у м.Мінську (Республіка Білорусь), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України.

Тренеру Володимиру Римарю присвоїли почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» – за значний особистий внесок у підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною збірною командою України на II Європейських іграх 2019 року.
18.07.2019 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter