Біля міськради Черкас встановлено лавку із сонячною панеллю для підзарядки гаджетів

Лавку із сонячною панеллю облаштували на площі перед будівлею міської ради (що на вулиці Б. Вишневецького, 36). Як інформують у міськраді Черкас, за допомогою вбудованих USB-портів від неї можна заряджати телефони та інші гаджети. Лаву для міста презентувала компанія ТОВ «Черкасиенергозбут». Наступний такий об’єкт вуличної інфраструктури встановлять біля зоопарку.
Біля міськради Черкас встановлено лавку із сонячною панеллю для підзарядки гаджетів

– Ми дякуємо енергетикам за їхню ініціативу. Це приклад побудови соціально відповідального бізнесу, який дбає не тільки про свій розвиток, а й розвиток міста, в якому працює, – прокоментував заступник міського голови Ігор Волошин. – Якщо ця лавочка користуватиметься популярністю серед наших жителів, можливо в перспективі облаштуємо їх і в інших місцях. Кошти на це пропонуватимемо передбачити в бюджеті.

Виготовлена лавка із металу й дерева (бук), яке пофарбоване стійкою до ультрафіолету фарбою. Її потужності вистачить на повну зарядку дев’яти мобільних телефонів (від 0 до 100%).

– У комплекті до лавки входить два акумулятори потужністю 18 вольт. Разом із тим, вона облаштована спеціальною установкою, яка дозволяє відключати пристрій від живлення за умови повної зарядки. Аби економити енергію, – розповіла представник фірми, яка виготовляла лавку Юлія Іонан.

Ініціювали встановлення лавочки із сонячними батареями компанія ТОВ «Черкасиенергозбут» в межах соціального проекту, який проходить під гаслом «Енергію кожному і без обмежень».
Наразі просять, аби жителі берегли її та не ламали.

– Нам хотілося зробити продукт для містян, вони допоможуть їм завжди бути на зв’язку, – говорить директор ТОВ «Черкасиенергозбут» Євгеній Лут. – Ці лавочки – справжній плід втілення американських технологій та американської якості. Панелі й акумуляторні батареї лавок виготовлені у США.

За його словами, ще три лавки із сонячними панелями встановлять біля комплексу «Селена», на площі біля закладу швидкого харчування «McDonald's» та біля спортклубу «SportLife».
16.07.2019 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter